کم ظرفیت

آموزش شماره گیری سریع و ذخیره شماره در تلفن ۷۷۳۰ پاناسونیک

ذخیره شماره و شماره گیری سریع در تلفن ۷۷۳۰ پاناسونیک

تلفن ۷۷۳۰ از تلفن‌های هایبرید پاناسونیک محسوب می‌شود. به همین دلیل فعال کردن قابلیت ذخیره شماره در تلفن ۷۷۳۰، در مدیریت تماسها و البته کاهش اتلاف زمان در شماره گیری‌های پرتکرار (و نیز برای اپراتور داخلی‌ها) بسیار موثر است.

 

مزایای ذخیره شماره در دستگاه‌های سانترال

این خصوصیت موثر و خوب دستگاه‌های سانترال پاناسونیک، به ما این امکان را می‌دهد تا بتوانیم در سریعترین زمان ممکن، به شماره‌های ذخیره شده در دستگاه سانترال، دسترسی پیدا کرده و شماره موبایل یا خط شهری مد نظر خود را، جهت برقراری تماس بگیریم.

این شماره تلفن‌ها برای ذخیره شدن، ارتباط مستقیم به نیاز و گستردگی ارتباطات ما، در کسب و کارهای مختلف، با تعداد داخلی‌ها و مشتریان دارد. با توجه به اینکه این شماره‌ها در داخل حافظه اصلی دستگاه ذخیره می‌شوند، ما می‌توانیم با استفاده از یک کد خاص، با شماره مورد نظر خود تماس بگیریم.

این شرایط به ما کمک می‌کند تا داخلی‌هایی که برای ارتباطات شهری و موبایل با محدودیت در شماره گیری مواجه اند، و نمی‌توانند از خطوط صفر و یا دو صفر استفاده نمایند، برای شان این شماره‌ها را در داخل حافظه دستگاه ذخیره کرده، و بدون این که صفر و یا دو صفراین خطوط باز باشد، بتوانند از شماره‌های ذخیره شده جهت برقراری تماس استفاده کنند.

 

محدودیت در شماره گیری سانترال ۸۲۴

اگر در بعضی از مواقع مجبور باشیم از طریق یکی ازداخلی‌های خود با این خط تماس حاصل کنیم، می‌توانیم به راحتی با ذخیره این شماره خارج از کشور، در حافظه دستگاه سانترال از طریق خط داخلی مورد نظر با آن تماس بگیریم.

برای راه اندازی این قابلیت ابتدا باید روی دستگاه‌های سانترال از کدهای ۰۰۱ و کد ۰۱۱ استفاده کنیم.

 

نحوه ذخیره شماره در تلفن ۷۷۳۰ سانترال

برای شروع ابتدا به حالت برنامه ریزی دستگاه رفته، و برای ورود به حالت برنامه ریزی، بعد از فشار دادن دکمه program و #* باید رمز دستگاه برای برنامه ریزی وارد شود. این رمز به صورت پیش فرض ۱۲۳۴ تعیین شده است. سپس باید کد ۰۰۱ مربوط به ذخیره شماره در تلفن ۷۷۳۰ را وارد کنیم تا پیام speed dialing روی صفحه نمایش گوشی ۷۷۳۰ ظاهر شود.

همانگونه که ذکر شد، این دستگاه قابلیت ذخیره نمودن ۱۰۰ شماره تلفن را دارد. دکمه ی SP-PHONE را جهت تایید برای ورود ذخیره شماره در تلفن ۷۷۳۰ فشار می‌دهیم. منازل شخصی برای تشخیص شماره تلفن‌ها جهت ذخیره شدن در حافظه دستگاه در حالت برنامه ریزی این دستگاه از ۰۰ شروع شده و به ۹۹ ختم خواهد شد.

پس از وارد نمودن ۰۰ پیام not stored: 00 روی صفحه نمایش نمایان می‌شود که می‌توانیم شماره مورد نظر برای ذخیره شدن را، با استفاده از کلیدهای شماره گیری روی صفحه وارد کنیم.

برای ذخیره کردن شماره تلفن مورد نظر، ابتدا باید پیش کد دستگاه که قصد دارد، با خط شهری یا خط موبایل تماس برقرار کند و معمولاً یکی از اعداد ۰ یا ۹ می‌باشد، را وارد می‌کنیم.

بعد از وارد نمودن پیش کد، شماره مورد نظر خود را وارد کرده و در نهایت، جهت ذخیره سازی کامل شماره برای خانه ی ۰۰ دکمه store را فشار می‌دهیم.

 

تعیین نمودن اسم برای شماره‌های ذخیره شده

با استفاده از کد ۰۱۱ می‌توانیم، برای تمامی شماره‌هایی که در حافظه دستگاه ذخیره شده‌اند، یک اسم خاص تعیین کنیم. برای این کار ابتدا به حالت برنامه ریزی وارد شده و پس از ورود به حالت برنامه ریزی دستگاه، کد ۰۱۱ را وارد می‌کنیم.

 

تلفن پاناسونیک ۷۷۳۰تغییر نام داخلی‌ها در سانترال ۸۲۴

دکمه ی SP-PHONE تلفن سانترال را برای تایید و ادامه عملیات فشار داده و سپس خانه ای که شماره مورد نظر در آن ذخیره شده است، را انتخاب میکنیم. بنابر توضیحات ذکر شده، این خانه‌ها برای ذخیره شماره در تلفن ۷۷۳۰، می‌توانند اعداد ۰۰ تا ۹۹ باشند.

در پایان به راحتی میتوانیم با استفاده از حروف روی شماره‌های صفحه کلید دستگاه تلفن، اسم مشخص شده برای آن شماره تلفن را بنویسیم و جهت ذخیره نهایی این تغییرات کلید، store را شماره گیری کنیم.

 

نحوه دسترسی به شماره‌های ذخیره شده

در برنامه ریزی ذخیره شماره در تلفن ۷۷۳۰، هنگامی که بخواهیم از هر کدام از شماره‌های ذخیره شده بهره ببریم و با آنها تماس بگیریم، ابتدا باید گوشی تلفن را برداریم. پس از برداشتن گوشی تلفن دکمه ی auto dial و سپس دکمه ستاره را فشار می‌دهیم. اکنون می‌توانیم با وارد کردن شماره حافظه مورد نظر مانند ۰۰، به راحتی و در سریعترین زمان ممکن، با شماره مورد نظر تماس حاصل کنیم.

اگر بخواهیم از روش دیگر استفاده کنیم، به جای استفاده از دکمه ی auto dial می‌توانیم از ** و سپس شماره حافظه ی مورد نظر استفاده کنیم.

 

معرفی تلفن ۷۷۳۰ پاناسونیک را در سایت ما (این لینک) و همچنین در سایت شرکت پاناسونیک بخوایند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *