مدل‌های مختلف تلفن

سانترال پاناسونیک (Panasonic) – معرفی مدل‌های مختلف

دستگاه‌های سانترال پاناسونیک Panasonic

سانترال پاناسونیک (Panasonic)

همانگونه که در مقاله سانترال چیست ذکر شد، دستگاه سانترال به عنوان هسته اصلی‌ یک مرکز تلفن پاناسونیک فعالیت می کند. ناگفته مشخص است که در زمینه ساخت و طراحی این دستگاه ها، هیچ برندی توانایی رقابت با پاناسونیک را ندارد. دستگاه‌های پاناسونیک سری TES نوعی سانترال کم‌ظرفیت است که در مجموعه‌های کوچک و متوسط مورد استفاده قرار می‌گیرد.

از سوی دیگر، برای مدیریت سازمان ها، ادارات و شرکت‌های بزرگ حتما باید از سانترال‌های پر ظرفیت استفاده شود. دستگاه های پاناسونیک مدل TDA , TDE , NS از مهم ترین سری های سانترال پر ظرفیت محسوب می شوند.

دستگاه های سانترال برند پاناسونیک به علت داشتن کیفیت بالا، ماندگاری زیاد، قیمت مناسب و نصب و راه‌اندازی آسان، بهترین گزینه برای مدیران کسب و کار به شمار می روند. به دلیل داشتن تنوع بسیار بالا خریدار نسبت به نوع فعالیت و قیمت می‌تواند به دلخواه دستگاه مورد نظر خود را انتخاب و آن را خریداری کند.

۴ دسته اصلی تلفن‌های سانترال

 1. دسته اول تلفن های آنالوگ
 2. دسته دوم تلفن های هایبرید
 3. دسته سوم تلفن های دیجیتال
 4. دسته چهارم تلفن های تحت شبکه

سانترال پاناسونیک TEM824دستگاه سری TEM824

 • ظرفیت اولیه آن ۶ خط شهری و ۱۶ خط داخلی به صورت آنالوگ و هایبرید می باشد.
 • دارای یک کانال تلفن گویا
 • حداکثر ظرفیت خطوط شهری ۸ پورت است و حداکثر ظرفیت خطوط داخلی ۲۴ می باشد.

این دستگاه نسبت به کارایی که در انجام امور ارتباطی دارد از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است. از آنجایی که این دستگاه در محیط های کوچک کاربرد دارد، محبوبیت زیادی در میان کاربران به خود اختصاص داده است. همچنین برای نصب آسان آن دفترچه های راهنما طراحی شده اند و کاربر می تواند اطلاعات لازم را به دست آورد.

اگر هنگام استفاده از محصول از افراد آشنا به ویژگی های سانترال کمک بگیریم، در طول دوران استفاده از محصول و هنگام برقراری ارتباطات مختلف، اختلالی به وجود نخواهد آمد.

از نظر ظاهری و اندازه سانترال پاناسونیک TEM824 با توجه به رنگ سفید و ابعاد آن میتوان کاملا شبیه به سانترال پاناسونیک TES824 دانست. هرچند از نظر امکانات، این دو دستگاه با یک دیگر مشابه اند و تنها تفاوت آنها در ظرفیت اولیه آن می باشد.

از دیگر قابلیت های تلفن های سانترال TEM824 تلفن گویا آن به شمار می رود. سانترال پاناسونیک ۸۲۴ به صورت پیش فرض نوعی کانال ویزا و یا تلفن گویا دارد که با انجام و نصب کارت TE82491 میتوان به افزایش قابلیت تلفن گویا پرداخت. با این حال تلفن گویا یا منشی تلفنی هنگام برقراری دو تماس به صورت همزمان پخش خواهد شد. با این قابلیت در صرفه‌جویی زمان و برطرف ساختن نیاز مشتری باعث افزایش شهرت این برند شده است.

در ارتباط با کالر آیدی سانترال کم ظرفیت پاناسونیک ۸۲۴ نیاز به ۳ کارت TE82490 داریم که هر یک از کارت ها، ۳ خط شهری را پشتیبانی خواهد کرد.

سانترال پاناسونیک TES824دستگاه سانترال پاناسونیک سری TES824

 • ظرفیت اولیه آن ۳ خط شهری و ۸ خط داخلی به صورت آنالوگ یا هایبرید می باشد.
 • دارای یک کانال تلفن گویا
 • حداکثر ظرفیت خطوط شهری ۸ پورت است.
 • حداکثر ظرفیت خطوط داخلی ۲۴ است.
 • همچنین از قابلیت کالر آیدی نیز برخوردار خواهد بود.

سانترال TES824 از نوع سانترال های کم ظرفیت شرکت پاناسونیک محسوب می شود. با توجه به داشتن امکانات مناسب جهت برقراری ارتباط و تسهیل در استفاده کابران، مشتریان زیادی را به خود جذب کرده است. این سانترال نیز مناسب برای کسب و کار ها و مجموعه های کوچک است. مدیران این کسب و کار ها برای داشتن ارتباطات بین شهری و خطوط داخلی با کیفیت، می توانند از سانترال TES824 استفاده کنند. این دستگاه علاوه بر داشتن امکانات خوب و مناسب از نظر اقتصادی نیز بسیار مقرون به صرفه است.

در ابتدای نصب با توجه به قرار داشتن دفترچه راهنما می توان به راهنمایی های درون دفتر چه مراجعه کرد. با رعایت تمامی نکات ذکر شده در دفترچه می توان از این دستگاه به صورت مداوم با کارایی بالا بهره برد. نکته حائز اهمیت در TES824 تعداد خطوط شهری و داخلی آن است. با استفاده از کارت TE82483 میتوان ظرفیت آن را در استفاده از خطوط شهری و خطوط داخلی ارتقا داد. از دیگر کارت هایی که توانایی نصب شدن روی دستگاه سانترال TES824 را دارند، کارت TE82494 می باشد. با نصب این کارت میتوان از قابلیت کالر آیدی آن استفاده کرد.

این کارت می تواند تا ۳ خط تلفن را ساپورت و اطلاعات نمایش داده شده روی نمایشگر را مشخص کند. توجه داشته باشید که کارت TE82494 تنها برای فعال سازی کالر آیدی خطوط شهری ورودی به سانترال ۸۲۴ مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر ۳ کارت کالر آیدی روی دستگاه قرار گیرد، کلیه خط‌های آنالوگ و هایبرید دارای قابلیت کالر آیدی خواهند شد.

 

.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *