آینه دیواری

میتوان گفت آینه در گذشته ها و طراحی دکوراسیون سنتی ما ایرانی ها یکی از اصلی ترین تزیینات خانه به حساب می آمد. خیلی وقت است که جای خالی این شیشه های جیوه ای در منازل ایرانی احساس می شود. موجی که سبک زندگی مردم را از سنتی به مدرن تغییر داد آینه ها را هم با خود از خانه بیرون برد. طراحی دکوراسیون اتاق پذیرایی شما مدرن باشد یا کلاسیک، لوکس باشد یا خیلی ساده فرقی ندارد در هر صورت آینه کاری دیوارها می تواند یک تصمیم تزیینی تاثیرگذار در سالن خانه شما باشد.

برای انجام این کار، استاد آینه کار، با چسباندن آینه‌ها در کنار هم، به شکل‌های هندسی یا سنتی، اثر هنری غیرقابل وصفی ایجاد می‌کند. استفاده از آینه و شیشه، در سطوح وسیع در خانه می‌تواند جذابیت و جلوه‌ی خاصی به خانه دهد. فقط کافیست که به درستی از آن‌ها استفاده شود.

 

مزیت آینه دیواری

حتما شما که این مطلب را دنبال می‌کنید، از این واقعیت مطلع هستید که استفاده از آینه در خانه باعث بزرگتر جلوه دادن فضا می‌شود. علاوه بر آن قرار دادن آینه در اتاق های کوچک باعث بزرگ تر نشان داد آن ها می شود. اگر در منزل شما هم راهروهای تنگ و تاریک وجود دارد می توانید با قرار دادن آینه های جذاب و زیبایی بخش در دیوار ها به راهرو ها جلوه ای دیدنی ببخشید

در گذشته از آینه کاری فقط در راهرو‌ها یا سرویس بهداشتی استفاده می‌شد، اما این روند کلیشه‌ای درحال تغییر است و آینه کاری امروزه بخشی از دکوراسیون داخلی به حساب می‌آید.